Gdybym zapomniała:

„Najlepsze sukienki na sylwester!” „Najlepsze makijaże sylwestrowe!” „Najlepsze fryzury sylwestrowe!” „Dietetyczne dania sylwestrowe!”

tak, dziś sylwester, kończymy stary rok, witamy nowy. Internet mi o tym przypomina 🙂

Oczywiście napotykamy kolejną falę:

„Najpopularniejsze postanowienia noworoczne”

„Rzeczy które musimy zrobić w nowym roku”

I tak dalej …

Czasem moja naiwność sprawia, że otwieram dane artykuły – i co widzę? REKLAMY.

Reklamy ubrań, kosmetyków, firm i różnych innych, a to powoduje, że to już nie są „Najlepsze” sukienki na sylwestra. Dlatego ostatnimi czasy przestałam oglądać niektóre blogi, ponieważ dany „właściciel” przestał być właścicielem danego bloga …
Ale …

2015 rok dobiega końca, odczuwam w sobie wewnętrzny rachunek sumienia, co było, co się wydarzyło.

Mijający rok będzie dla mnie jednym z najważniejszych, a to z powodu mojego Ślubu. Występuje w nowej roli, jednak nie jest to jeszcze TA rola, do której dążę.

Możliwe, że nadchodzący rok będzie dla mnie ponownie jednym z najważniejszych i jeśli zdrowie mi pozwoli, będę dalej bardzo szczęśliwa.

Ponieważ jestem świeżo po przeczytaniu „Najpopularniejszych postanowień noworocznych”, zastanawiam się nad tym, jakie będą moje postanowienia noworoczne.

Otóż … postanawiam: 

– nauczyć się lepiej gotować,
– bardziej dbać o swoje zdrowie,
– lepiej się odżywiać,
– zacząć w końcu chodzić na basen,
– mniej „foszyć” się na mojego męża,

i co najważniejsze:
– mniej przejmować się opinią innych, ponieważ za bardzo ona wpływa na moje życie, moją osobę,
ahhh i unikać Natarcie Pinokiów!!!


Wnioskuje, z tego co napisałam, że moje postanowienia są „nudne„, ponieważ nie znajdują się na liście „Najpopularniejszych postanowień noworocznych”. Ale ja po prostu zawsze byłam „inna” 🙂

Jak w tym roku spędzam sylwestra?
domu, z mężem, w nasz w końcu spokojny wieczór (ponieważ na co dzień nie jesteśmy zbytnio osamotnieni), gdzie będziemy sami. I przyznam szczerze, że tego potrzebuję. 
Po bardzo intensywnym roku w którym był ślub, małe podróże po niektórych krajach europy, chce odpocząć, zresetować się, odstresować i naładować baterie.
Może w końcu uda mi się też wyzdrowieć.

I tego Życzę Wszystkim!

Szczęśliwego Nowego Roku!

 


  • Koniec roku jest dla mnie czasem pełnym przemyśleń, zarówno nad dobrymi rzeczami, jak i tymi negatywnymi. Zastanawiam się co chcę zmienić i co osiągnąć.
    W tym roku mam jeden trochę niesamowity i trudny cel,ale mam nadzieję, że podołam. Otóż, chcę się nauczyć języka hindi, a jeśli już troszkę mi się uda moze umieścić w tym temacie zakładkę na blogu. W każdym razie mam nauczyciela prosto z Agry więc myślę, że mi pomoże 🙂