Która z mam nie chce, aby pokój własnej córki był wyjątkowy, taki pokój prawdziwej księżniczki 🙂 Styl takiego pokoju może być różny, ale od czego mamy aliexpress? Dodatków jest mnóstwo, ważne żeby tylko na tym punkcie nie zwariować (czy to w ogóle możliwe?) i nie wydać za dużo pieniążków 🙂 Jak tego dokonać? Odpowiedź na to pytanie pod względem wariacji jeszcze szukam, lecz odpowiedź dotyczącą pieniążków, znajdziemy na Aliexpresie 🙂

W internecie jest mnóstwo grup recenzujących rzeczy zamówione na Ali. Wiadomo, zamawianie na ali jest ryzykiem, bo dana paczka może nie przyjść, może być uszkodzona lub możemy dostać to, co nie koniecznie zamawiałyśmy 🙂 Ale zwrot pieniędzy od Ali zazwyczaj kończy się sukcesem, dlatego poniżej przedstawiam pięć dodatków do pokoju dziewczynek, które na Ali kosztują grosze, a mamy które je zamówiły, z całego serca polecają!

Drewniana pozytywka

Pozytywka bardzo polecana przez młode mamy i uwielbiana przez ich córki. Po nakręceniu koniki kręcą się w rytm bardzo spokojnej ślicznej melodyjki. Idealny dodatek do pokoju księżniczki!

koszt: około 30 zł

Drewniane rzęsy

Przeuroczy dodatek do powieszenia na ścianie. Drewniane rzęsy, które co prawda nie są duże, bo szerokości mają 15 cm, lecz są delikatne, śmieszne, więc do pokoju księżniczki pasują idealnie!

 

koszt: około 12 zł/2szt

Wiszące koraliki z gwiazdami

Cena takiego dodatku to aż 8 zł! Dziewczynki lubią gwiazdy? lubią. Lubią koraliki? lubią, więc nic tylko zamawiać! Jak dla mnie idealne do powieszenia przy zasłonach okiennych lub na szafkach/półkach.

koszt: około 5,5 zł/szt

Dekoracyjne poszewki

W pokoju małej księżniczki znajduje się łóżko, a na łóżku za pewne poduszki. Poduszki to też element dekoracji, stąd ich wygląd nie może być byle jaki, dlatego nietypowe poszewki znajdziemy też na aliexpress.

koszt: około 12 zł/szt

Drewniane naklejki ścienne

Jak dla mnie bomba! szybko się je montuje, mają ładne, stonowane kolory, które współgrają ze sobą, a to powoduje, że idealnie pasują do innych dekoracji w pokoju dziewczynki.

koszt: około 10 zł

Na koniec dodam, że ceny na Ali bardzo często się zmieniają, ale mamy, które są w stanie poświęcić trochę czasu, znajdą zapewne jeszcze takie cuda za mniejsze pieniądze! 🙂

A czy Ty zamawiałaś coś na Ali? podziel się swoją zdobyczą i opinią na ten temat 🙂

 

 

  • My zamawiamy głównie ubranka na razie 😉

    • Mama Migotka

      ubranka u nas to loteria, czasem sa fajne, czasem nie. mam jak narazie upatrzone, sprawdzone gadżety dla dziecka, ktore kosztują grosze a są rewelacyjne. ale to juz w innym poscie 🙂